Piotr Jackowiak

Piotr Jackowiak

Piotr Jackowiak

Instruktor
Fizjoterapeuta, Instruktor pływania, Instruktor FACTS, Trener Blackroll, Instruktor zajęć grupowych TRX. Piotrek na każdych zajęciach stawia na jakość, świadomość i bezpieczeństwo ruchu.

 

Jego aktualną miłością jest triathlon. Wielokrotnie stawał na podium w imprezach na różnych dystansach. Trzy razy pokonał morderczy dystans pełnego Ironmana (3.8km pływania, 180km jazdy rowerem, 42km biegu).

 

 

W naszym klubie Piotrek prowadzi zajęcia:
Zdrowy kręgosłup – zajęcia mają na celu wzmacniać nasze mieśnie posturalne, poprawiać stabilizację oraz jakość ruchu. Ich celem jest również uświadomienie, że zachowanie zdrowia i dobrej kondycji naszego ciała, niezależnie od wieku, nie jest trudne – wymaga jedynie cierpliwości i zapamiętanie kilku podstawowych zasad.

 

BLACKROLL Education z elementami FACTS – ta forma zajęć, skutecznie poprawia nie tylko wydajność sportową, ale również posturę. Zauważysz lepszy balans, stabilizację, gibkość jak i mobilność. Zapomnisz o sztywność jak i bolesnych stawach. Jednak aby zajęcia te przynosiły oczekiwane efekty, należy znać podstawowe zasady i metody treningu.


TRX
– trening z masą własnego ciała, do którego wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów. Dzięki zajęciom na taśmach TRX równomiernie wzmocnisz mięśnie bez obciążania stawów i kręgosłupa. Dzięki regulacji taśm trening ten jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.